NICKI – BIOGRAFIA

Alicja Kolasińska to wokalistka występująca pod pseudonimem artystycznym Nicki. Urodziła się 9 lutego 1994 roku w Białymstoku, lecz swoje dzieciństwo spędziła w Łomży. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat. Zajmując czołowe miejsca w licznych konkursach i festiwalach piosenki udowodniła, iż posiada słuch absolutny. Swój pięciooktawowy głos szkoliła u najlepszych instruktorów śpiewu w Polsce, mi.in u słynnej Elżbiety Zapendowskiej. Oprócz doskonalenia swojego głosu artystka uczęszczała na lekcje gry na instrumentach takich jak skrzypce, pianino czy gitara. Mimo, iż po szkole średniej zdecydowała się ukończyć Akademię Obrony Narodowej w Warszawie ostatecznie postanowiła podbić polką scenę muzyki Dance i Disco Polo.

Nicki jako odkrycie 2017 roku na pewno nie raz zszokuje wszystkich fanów swoimi niebanalnymi i oryginalnymi pomysłami. Każdy jej koncert to przygotowane na najwyższym poziomie show, w którym to energiczna i urocza Nicki porwie każdego do wspólnej zabawy. Oprócz pięknej i charyzmatycznej wokalistki na scenie podziwiać można wspaniałą oprawę efektów specjalnych, a także profesjonalnych tancerzy.
Jej nowy solowy projekt to z pewnością prawdziwy smaczek dla wszystkich fanów muzyki Dance i Disco Polo.

SUKCESY

Nicki jako 16 latka uzyskała stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej uczniów uzdolnionych artystycznie na rok 2011.

w 2008 roku zajęła II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym im H. Bielickiej „Radość spod kapelusza” w kategorii Piosenka
I miejsce w II Konkursie Piosenki Patriotycznej „Polska to my” na szczeblu powiatowym w kategorii szkół gimnazjalnych

w 2009 roku zdobyła I nagrodę w XVII Giełdzie Piosenki Dziecięcej
w 2010 roku zajęła III miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Piosenki Grajewo 2010.

Zdobyte nagrody i wyróżnienia potwierdzają, że artystka sprawdziła się w wielu stylach muzycznych.